MENU
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki
ubijaczki

Ubijaczki

Są to maszyny z dzieżami wyjezdnymi o pojemnościach od 130 l. do 350 l., przeznaczone do ubijania i ucierania mas cukierniczych oraz przygotowywania ciast lekkich. Korpus maszyny wykonany jest ze stali lakierowanej. Na życzenie istnieje możliwość wykonania korpusu ze stali nierdzewnej. Dzieża, narzędzia do pracy, zgarniacz ciasta i druciana pokrywa dzieży wykonane są ze stali kwasoodpornej. Maszyna może być także wyposażona w pełną pokrywę dzieży z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu przekładni pasowych urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Miesiarko-ubijaczka posiada automatycznie podnoszoną głowicę za pomocą cylindrów hydraulicznych. Dzieża na wózku jest automatycznie przyciągana i blokowana pod głowicą za pomocą specjalnych zaczepów systemu hydraulicznego. Łatwy w obsłudze dotykowy panel sterujący umożliwia pełne programowanie i zapisywanie procesu technologicznego, ustawienie czasu pracy oraz kontroli temperatury ucieranych mas (czujnik temperatury znajduje się w zgarniaczu).

Jako opcja, istnieje możliwość instalacji dozownika wody (za wyjątkiem maszyny SMRU130). Zamontowany na głowicy elektrozawór podaje zadaną ilość wody bezpośrednio do dzieży z istniejącej sieci zasilającej. Maszyna wyposażona jest w ledowe oświetlenie dzieży. W przeciwieństwie do standardowych miesiarek spiralnych - SMR (na bazie których miesiarka-ubijaczko jest zbudowana), SMRU jest wyposażona w szybkozłącze, do łatwej wymiany narzędzi (nie ma możliwości zamontowania w urządzeniu spirali do ciasta zwykłego).

Producent oferuje trzy narzędzia pracy do wyboru - płetwę, krzyżak i rózgę. Silnik do napędu narzędzia jest sterowany za pomocą falownika, co umożliwia płynną regulację obrotów. Wymagane zasilanie maszyny to 400 V. Z tyłu korpusu urządzenia znajduje się przełącznik na tryb manualny, pozwalający kontynuować pracę maszyny w przypadku awarii systemu elektronicznego. Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z obecnie obowiązującymi normami CE.

Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszaniu m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre. Sprawdzają się również jako mieszałki do granulatów oraz past o różnej gęstości.

Model
Pojemność według wagi ciasta
Średnica dzieży
Całkowiwta moc zainstalowana
Moc silnika napędzającego dzieżę
Wymiary dł./szer./wys.
Waga mięsiarki bez ciasta
SMRU_130
130 L
Ø 70 cm
3,7 kW
0,5 kW
147x85x128cm
755 kg
SMRU_180
180 L
Ø 75 cm
5 kW
1,1 kW
149x87x128cm
795 kg
SMRU_260
260 L
Ø 86 cm
6 kW
1,1 kW
158x93x138cm
848 kg
SMRU_350
350 L
Ø 100 cm
11 kW
1,5 kW
175x106x156cm
1170 kg